خانه / خبرنامه

خبرنامه

ویدیوهای درس‌های روزنامه‌نگاری آنلاین

ویدیوهای درس‌های روزنامه‌نگاری آنلاین

دانشجویان گرامی صنف آنلاین ژورنالیزم دانشگاه هرات! سلسه درس‌های ویدیویی مضمون روزنامه‌نگاری آنلاین تهیه شده و در این نوشته قرار داده شده است. شما می توانید این ویدیوها را دانلود و ببینید. در صورت سوال و نظر می توانید در پایین ویدیوها در یویتوب برای من بنویسید. ویدیوی معرفی برنامه درسی ویدیوی درس اول ویدیوی درس دوم ادامه مطلب »

درس‌های روزنامه‌نگاری آنلاین

درس‌های روزنامه‌نگاری آنلاین

دانشجویان گرامی روزنامه‌نگاری آنلاین در دانشگاه هرات! برنامه‌ی درسی و سه درس اول مضمون روزنامه‌نگاری آنلاین را از پیوندهای زیر دانلود کنید. دانلود برنامه‌ی درسی دانلود درس اول دانلود درس دوم دانلود درس سوم سایر درس‌ها به ترتیب و بعدا در اینجا قرار داده خواهد شد. ویدیوهای سخنرانی هر کدام از این درس ها را نیز می توانید در نوشته ... ادامه مطلب »

کار عملی گزارش چندرسانه‌ای گروهی

کار عملی گزارش چندرسانه‌ای گروهی

دانشجویان عزیز آنلاین ژورنالیزم دانشگاه هرات! در چهارمین کار عملی مضمون روزنامه‌نگاری آنلاین، شما باید یک گزارش چند رسانه‌ای گروهی تهیه کنید. این گزارش چند رسانه‌ای را براساس ساختار، شکل و نظریه‌هایی که در جزوه درسی تان خوانده‌اید بسازید. بخاطر راحتی بیشتر تان انتخاب سوژه به دوش خودتان گذاشته می‌شود. انتخاب رسانه( متن، عکس تکی، صدا، ویدیو و گرافیک، گالری ... ادامه مطلب »

دانشجویان عزیز حقوق رسانه در دانشگاه کهکشان شرق!

دانشجویان عزیز حقوق رسانه در دانشگاه کهکشان شرق!

دانشجویان عزیز حقوق رسانه E3 در دانشگاه کهکشان شرق! همانطوری‌که می‌دانید چیزی به پایان سمستر باقی نمانده و برای تکمیل کنفرانس‌های صنفی‌تان، همه شما به گروه‌های سه نفری تقسیم شده‌اید و برای هر گروه یک موضوع برای تحقیق در نظر گرفته شده است. همه گروه‌ها باید کنفرانس علمی شان را ارائه و یک نسخه از آن را به من بسپارند. ... ادامه مطلب »

دومین کار عملی آنلاین ژورنالیزم

دومین کار عملی آنلاین ژورنالیزم

دانشجویان عزیز روزنامه‌نگاری آنلاین دانشگاه هرات! در مضمون‌ روزنامه‌نگاری آنلاین باید هر کدام تان وبلاگ خبری بسازید. همه وبلاگ‌ها باید در سرویس وبلاگ‌دهی وردپرس ساخته شود. نکات زیر را در ساخت وبلاگ‌های تان رعایت کنید: ۱- دومین وبلاگ متناسب با اهداف و محتوای وبلاگ تان باشد. کوشش کنید که دومین تان کوتاهی انتخاب کنید. ۱-آدرس وب سایت من ( www.faisalkarimi.com ... ادامه مطلب »

پژوهش‌های گروهی مضمون حقوق رسانه-کهکشان شرق

پژوهش‌های گروهی مضمون حقوق رسانه-کهکشان شرق

دانشجویان عزیز حقوق رسانه در دانشگاه کهکشان شرق! همانطوری‌که می‌دانید چیزی به پایان سمستر باقی نمانده و برای تکمیل کنفرانس‌های صنفی‌تان، همه شما به گروه‌های سه نفری تقسیم شده‌اید و برای هر گروه یک موضوع برای تحقیق در نظر گرفته شده است. همه گروه‌ها باید کنفرانس علمی شان را ارائه و یک نسخه از آن را به من بسپارند. معیارهای ... ادامه مطلب »

درس‌های مدیریت رسانه

درس‌های مدیریت رسانه

دانشجویان گرامی صنف چهارم در دانشگاه‌های هرات و کهکشان شرق! روزگارتان بخیر و نیکو. درس‌های مدیریت رسانه را از پیوندهای زیر دریافت کنید. دانلود درس اول – چیستی مدیریت رسانه دانلود درس دوم وظایف مدیران رسانه‌ای دانلود درس سوم برنامه ریزی استراتزیک در رسانه دانلود درس چهارم تصمیم گیری در سازمان های رسانه ای بامهر ادامه مطلب »

دومین کار عملی روابط عمومی الکترونیک؛ بازدید از وب‌سایت‌های سازمانی

دومین کار عملی روابط عمومی الکترونیک؛ بازدید از وب‌سایت‌های سازمانی

دانشجویان عزیز روابط عمومی الکترونیک! روزتان بخیر. در دومین کار عملی مضمون روابط عمومی الکترونیک، شما باید به 10 وب سایت سازمانی نهادهای دولتی و خصوصی( سه وب‌سایت محلی، چهار وب‌سایت ملی و سه وب‌سایت خارجی) سر بزنید. در بازدید از این وب سایت‌ها، تکنولوژی‌های کاربردی به کار رفته در فرایند روابط عمومی الکترونیک هر سازمان را در وب سایت ... ادامه مطلب »

ساخت و طراحی وبلاگ‌ حرفه‌ای (خبری و سازمانی)

ساخت و طراحی وبلاگ‌ حرفه‌ای (خبری و سازمانی)

دانشجویان عزیز روزنامه‌نگاری آنلاین و روابط عمومی الکترونیک دانشگاه هرات! در مضمون‌های روزنامه‌نگاری آنلاین و روابط عمومی الکترونیک شما باید هر کدام تان وبلاگ حرفه‌یی بسازید. دانشجویان ژورنالیزم وبلاگ خبری و دانشجویان روابط عمومی وبلاگ سازمانی. همه وبلاگ‌ها باید در سرویس وبلاگ دهی وردپرس ساخته شود. نکات زیر را در ساخت وبلاگ‌های تان رعایت کنید: ۱- دومین وبلاگ متناسب با ... ادامه مطلب »

کار عملی دوم آنلاین ژورنالیزم

کار عملی دوم آنلاین ژورنالیزم

دانشجویان عزیز روزنامه نگاری آنلاین صنف سوم ژورنالیزم دانشگاه هرات! یک گزارش 6۰۰ کلمه‌ای درباره یک موضوع دلخواه بنویسید. البته سوژه گزارش تان، یک سوژۀ ناب و دارای ارزش خبری در فضای وب باشد. در این گزارش حداقل از ۵ نقل قول مستقیم و غیر مستقیم استفاده نمایید تا موارد مطرح شده در گزارش مستند گردد. حداقل دو کلمه مهم ... ادامه مطلب »