خانه / پروژه های صنفی / کار عملی روابط عمومی پیشرفته
کار عملی روابط عمومی پیشرفته

کار عملی روابط عمومی پیشرفته

دانشجویان عزیز روابط عمومی در دانشگاه هرات!

سلام بر شما و وقت تان بخیر. بابت تاخیر در ارائه معیارهای کار عملی در وب سایت معذرت می خواهم.

در کار عملی مضمون روابط عمومی پیشرفته شما یک شناسه چند رسانه ای درباره یک سازمان تهیه خواهید کرد. شما معرفی، حوزه فعالیت، اهداف و خدمات  یک سازمان یا یک شرکت را با استفاده از متن، صدا، ویدیو، گرافیک و عکس باید ارائه کنید. البته پروفایل سازمان هم در برای خوانندگان وبلاگ تان در متن شناسه بارگذاری نمایید تا برای کاربران قابل دانلود باشد. البته شکل نهایی شناسه چند رسانه ای باید طوری به پایان برسد که شهروندان از یک سازمان معرفت کافی بدست بیاورند.3d people and symbol Internet

انتخاب رسانه برای معرفی هر بخش از شناسه سازمان را به اختیار خودتان گذاشته می شود تا بتوانید با خلاقیت و توانایی تان به بهترین شکل ممکن کار عملی تان را ارائه کنید.

این کار عملی 10 نمره دارد و یک هفته از دوشنبه 2 جدی تا روز دوشنبه 9 جدی فرصت دارید تا آن را در وبلاگ های تان بگذارید. البته شریک ساختن آن را  از طریق رسانه های اجتماعی هم فراموش نکنید.

در صورتیکه می خواهید بیشتر رهنمایی شوید به من تماس بگیرید.

بهروز باشید.

درباره‌ی فیصل کریمی

فیصل کریمی، روزنامه‌نگار، استاد دانشکده‌ی ژورنالیزم و ارتباطات جمعی دانشگاه هرات، بنیانگذار و رییس انستیتوت تحقیقات و مطالعات رسانه‌ای افغانستان است. او با 18 سال تجربه کار رسانه‌ای، کارشناس ارشد مطالعات رسانه‌های جدید و ارتباطات است. حوزه‌ی تخصص و پژوهش او، روزنامه‌نگاری آنلاین و رسانه‌های جدید است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*