خانه / پروژه های صنفی / دومین کار عملی روابط عمومی الکترونیک؛ بازدید از وب‌سایت‌های سازمانی
دومین کار عملی روابط عمومی الکترونیک؛ بازدید از وب‌سایت‌های سازمانی

دومین کار عملی روابط عمومی الکترونیک؛ بازدید از وب‌سایت‌های سازمانی

دانشجویان عزیز روابط عمومی الکترونیک!
روزتان بخیر. در دومین کار عملی مضمون روابط عمومی الکترونیک، شما باید به 10 وب سایت سازمانی نهادهای دولتی و خصوصی( سه وب‌سایت محلی، چهار وب‌سایت ملی و سه وب‌سایت خارجی) سر بزنید. در بازدید از این وب سایت‌ها، تکنولوژی‌های کاربردی به کار رفته در فرایند روابط عمومی الکترونیک هر سازمان را در وب سایت ببینید و بنویسید که کدام تکنولوژی‌های جدید در وب‌سایت سازمان به کار رفته است. البته آن را فهرست کنید.
همچنان هرکدام از پنج وب سایت سازمانی را که بازدید می‌کنید، بخش‌های فعال در وب سایت‌ها را نیز مرور کنید و بنویسید که وب‌سایت‌های سازمان‌ها چه صفحه‌ها و بخش‌هایی را درباره معرفی و بازتاب خبرهای سازمان در نظر گرفته اند.
پیشنهادهای تان را نیز برای بهبود وب‌سایت سازمانی بخاطر امکانات و قابلیت‌های بیشتر بنوسید.
همه موارد بالا را با نشانی اینترنتی هر وب سایت در یک فایل ورد بنویسید و به ایمیل epr@faisalkarimi.com بفرستید و همچنان آن را در وبلاگ سازمانی خود نیز منتشر کنید.
آخرین مهلت انجام این کار عملی:
پایان روز دوشنبه 19 میزان است.
این کار عملی 10 نمره دارد.
بهروز باشید.

درباره‌ی فیصل کریمی

فیصل کریمی، روزنامه‌نگار، استاد دانشکده‌ی ژورنالیزم و ارتباطات جمعی دانشگاه هرات، بنیانگذار و رییس انستیتوت تحقیقات و مطالعات رسانه‌ای افغانستان است. او با 18 سال تجربه کار رسانه‌ای، کارشناس ارشد مطالعات رسانه‌های جدید و ارتباطات است. حوزه‌ی تخصص و پژوهش او، روزنامه‌نگاری آنلاین و رسانه‌های جدید است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*