خانه / پروژه های صنفی / کار عملی گزارش چند رسانه ای
کار عملی گزارش چند رسانه ای

کار عملی گزارش چند رسانه ای

دانشجویان عزیز صنف سوم ژورنالیزم در دانشگاه هرات!

در چهارمین و آخرین کار عملی مضمون روزنامه نگاری آنلاین،  شما یک گزارش چند رسانه ای فردی باید تهیه کنید. این گزارش چند رسانه ای را براساس ساختار، شکل و نظریه هایی که در جزوه درسی تان خوانده اید بسازید. بخاطر راحتی بیشتر تان انتخاب سوژه به دوش خودتان گذاشته می شود و شما نیز می توانید سوژه گزارش تلویزیونی که در مضمون گزارشگری تلویزیون کار کرده اید را دوباره انتخاب کنید و از مواد تصویری و متنی آن در گزارش چند رسانه ای تان استفاده نمایید. multimedia

انتخاب رسانه( متن، عکس تکی، صدا، ویدیو و گرافیک، گالری عکس) را درست برای هر بخش از گزارش تان انتخاب کنید تا جذابیت گزارش چند رسانه ای تان بیشتر گردد.

البته برای تعامل با کاربرهم یک فکری بکنید تا مخاطب بتواند دیدگاه هایش را شریک سازد و یا اینکه بتواند بصورت غیر خطی گزارش را دنبال نماید.

این گزارش چند رسانه ای تان باید متفاوت از کار گروهی تان باشد و اشتباهات گزارش قبلی را در این گزارش تکرار نکنید.

این گزارش 20 نمره دارد. شما برای تهیه این گزارش 8 روز  از روز دوشنبه 2 جدی تا چهارشنبه 10 جدی فرصت دارید.  این گزارش را پیش از تولید در وبلاگ های تان بگذارید تا ارزیابی گردد و کاربران وبلاگ تان هم آن را ببینند. البته شریک ساختن آن را از طریق رسانه های اجتماعی هم  فراموش نکنید.

در صورت نیاز به رهنمایی بیشتر به من تماس بگیرید.

کامگار باشید.

درباره‌ی فیصل کریمی

فیصل کریمی، روزنامه‌نگار، استاد دانشکده‌ی ژورنالیزم و ارتباطات جمعی دانشگاه هرات، بنیانگذار و رییس انستیتوت تحقیقات و مطالعات رسانه‌ای افغانستان است. او با 18 سال تجربه کار رسانه‌ای، کارشناس ارشد مطالعات رسانه‌های جدید و ارتباطات است. حوزه‌ی تخصص و پژوهش او، روزنامه‌نگاری آنلاین و رسانه‌های جدید است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*