خانه / تازه‌ها / سال تحصیلی نو مبارک
سال تحصیلی نو مبارک

سال تحصیلی نو مبارک

سلام بر همه شما دانشجویان عزیز  ژورنالیزم  و ارتباطات جمعی دانشگاه هرات!

سال نو تحصیلی در دانشگاه هرات به تاریخ ۱۵ حوت آغاز شد. امیدوارم که دراین سال نو تحصیلی با برنامه ها و آمادگی های بیشتر به دانشگاه آمده باشید. البته امیدوارم که از رخصتی های زمستانی  خوب استفاده کرده باشید و در کنار خانواده های تان روزهای سرد با گرمی و نشاط سپری کرده باشید. سال نو تحصیلی برای همه تان خجسته و میمون باد و امیدوارم که این سال سرآغاز موفقیت های بیشتر تحصیلی و علمی تان در دانشگاه هرات باشید. در سال جدید دانشجویان صنف چهارم که فارغ شده اند با ما نیستند. امیدوارم که دانش آموخته گان ما بتوانند فرصت های تحصیلی بالاتر و یا هم زمینه های کاری خوبی بدست بیاورند. خوب خوش دیگر اینکه برای اولین بار درافغانستان ما در دانشکده ژورنالیزم دانشگاه هرات شاهد تخصصی شدن رشته های ژورنالیزم و روابط عمومی در حوزه های سیاست و اقتصاد هستیم و این فرصت عالی است تا دانشجویان صنف چهارم بصورت مسلکی و تخصصی یکی از این گرایش ها برای خود انتخاب کنند.

در سمستر اول سال ۱۳۹۳  من با این مضامین همکار علمی تان هستم:

۱-روزنامه نگاری سیاسی در صنف چهارم ژورنالیزم با گرایش سیاسی

۲- روزنامه نگار بحران و توسعه در صنف چهارم ژورنالیزم با گرایش های سیاسی و اقتصادی

۳- کمپین روابط عمومی در صنف چهارم روابط عمومی با گرایش های سیاسی و اقتصادی

برنامه های درسی این مضامین تهیه شده و بزودی در اولین جلسه درسی در صنف ارایه می شود و همچنان در این وب سایت منتشر خواهد شد تا نسخه سافت آن را بتوانید دانلود کنید.

سال نو تحصیلی خوبی برای همه شما آرزو میکنم.

ممنون

فیصل کریمی

 

 

درباره‌ی فیصل کریمی

فیصل کریمی، روزنامه‌نگار، استاد دانشکده‌ی ژورنالیزم و ارتباطات جمعی دانشگاه هرات، بنیانگذار و رییس انستیتوت تحقیقات و مطالعات رسانه‌ای افغانستان است. او با 18 سال تجربه کار رسانه‌ای، کارشناس ارشد مطالعات رسانه‌های جدید و ارتباطات است. حوزه‌ی تخصص و پژوهش او، روزنامه‌نگاری آنلاین و رسانه‌های جدید است.

یک نظر

  1. سلام

    من سال قبل هم اعلام کردم که در خدمت شما هستیم و امسال هم می توانیم این کار را انجام دهیم. ضمنا ما آمادگی داریم کارگاه های آموزشی و حتی اولین کنفرانس روابط عمومی را با همکاری هم در افغانستان برگزار کنیم اگر بتوانیم در این زمینه و مالی اسپانسر بگیریم

    با احترام

    باقریان
    http://www.shara.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*