خانه / صنف ها

صنف ها

صنف‌هایم در سمستر نخست 1394

صنف‌هایم در سمستر نخست 1394

دانشجویان عزیز ژورنالیزم و روابط عمومی دانشگاه هرات! امیدوارم که از رخصتی‌های زمستانی استفاده بهینه و موثر کرده باشید. به امید خدا در سمستر اول سال 1394 خورشیدی، من با این مضمون‌ها همکارتان خواهم بود: 1-ژورنالیزم سیاسی در صنف چهارم گرایش سیاسی 2- ژورنالیزم توسعه و بحران در صنف چهارم گرایش‌های سیاسی و اقتصادی 3-حقوق و اخلاق در رسانه در ... ادامه مطلب »

صنف ‌هایم در سمستر خزانی 93

صنف ‌هایم در سمستر خزانی 93

دانشجویان عزیز ژورنالیزم و روابط عمومی در دانشگاه هرات! امیدوارم که سمستر اول امسال را به خوبی سپری کرده باشید و آزمون‌ها هم بخیر تمام شده باشد. در سمستر دوم سال 1393، من با این مضمون‌ها در خدمت تان هستم: 1- آنلاین ژورنالیزم در صنف سوم ژورنالیزم 2- گزارشگری تلویزیون در صنف سوم ژورنالیزم 3- تکنولوژی‌های جدید رسانه‌ای در صنف ... ادامه مطلب »

صنف هایم در سال 1392

صنف هایم در سال 1392

صنف های درسی ام در سمستر اول: 1- مضمون فناوری های جدید رسانه ای در صنف سوم ژورنالیزم و روابط عمومی دانشگاه هرات 2- روزنامه نگاری آنلاین/چند رسانه ای در صنف چهارم ژورنالیزم دانشگاه هرات 3- حقوق رسانه در  صنف چهارم ژورنالیزم دانشگاه هرات 4- نرم افزار ویرایش صدا ( کول ایدت ) در صنف دوم ژورنالیزم دانشگاه هرات   ... ادامه مطلب »